Відійшов у вічність колишній гендиректор Львівського телебачення Володимир Палига

Фото: ілюстративне

У вівторок, 21 березня, помер колишній гендиректор Львівського телебачення (ЛОДТРК), відомий журналіст Володимир Палига. Йому було 60 років.

Фото: з відкритих джерел

Про це у Фейсбук повідомила донька Володимира Палиги.

«Тато. Він довго і мужньо боровся зі своєю хворобою. Ми всі разом боролись і навіть виграли трохи часу. Не можу добрати слів, їх нема. Сьогодні тебе не стало», – повідомила його донька Ірина Пилига.

Парастас відбудеться 21 березня в 19:00, в капличці храму святих Володимира і Ольги, що на вул. Симоненка,5. Чин похорону 22 березня.

Коротка довідка

Володимир Палига народився 2 липня 1962 року у місті Буськ на Львівщині. У 2001 році був призначений на посаду редактора відділу інформації у Львівську облдержтелерадіокомпанію.

У 2002 році працював керівником пресслужби Львівської облдержадміністрації. Після повернення на Львівське телебачення працював завідуючим відділу інформаційних програм, директором дирекції молодіжних, дитячих та розважальних програм.

З 2007 року очолював дирекцію інформаційних, спортивних, ранкових та вечірніх програм. Створені ним авторські програми «Євроінтеграція», «Запитай у влади» відзначались професійністю, проблемністю, гостротою й актуальністю. Окрім того, він був автором та ведучим програм «Вже ранок», «Слово депутата», «Євро 2012», «Вибори 2010». У грудні 2010 року був призначений гендиректором Львівської ОДТРК, до цього – обіймав посаду виконувача обов’язків гендиректора.

 

Джерело