Вибираємо промислові осушувачі повітря

Досить часто на підприємствах потрібні осушувачі повітря, тому необхідно вибрати модель відповідно до ваших потреб, звертаючи увагу на значення таких параметрів, як:

  • потужність;
  • точка роси;
  • тип з’єднання;
  • розміри та вага;
  • інші елементи запропоновані виробником.

Розглянемо найпопулярніші види таких пристроїв.

Адсорбційні осушувачі

Адсорбційні осушувачі можна використовувати практично в будь-якому технологічному процесі, але вони повинні відповідати потребам та умовам експлуатації.

Адсорбційний осушувач повітря Львів для компресорів є найефективнішим у порівнянні з іншими типами цих пристроїв.

Він також забезпечує найвищий клас чистоти стисненого повітря. Адсорбційні осушувачі оснащені датчиками точки роси та дозволяють регулювати цей параметр відповідно до поточних потреб.

Сам адсорбційний осушувач повітря для компресора споживає невелику кількість енергії, яка потрібна лише для живлення контролера і приводу клапанів.

Переваги конденсаційних осушувачів

Якщо ви вирішили промисловий осушувач повітря купити, то зверніть увагу на конденсаційні осушувачі. Їхнє застосування універсальне. Їх можна використовувати практично в будь-якому процесі, хоча, звичайно, деякі з них вимагають досконаліших методів сушіння.

Потребують мало енергії — їхня робота не призводить до помітного підвищення експлуатаційних витрат, а загалом навіть знижує їх. Вони забезпечують чистоту стисненого повітря, достатню багатьом підприємствам. Точка роси під тиском стала.

Як працює мембранний осушувач повітря для компресора?

Мембранні осушувачі повітря виробляються різними компаніями та в різних варіантах з різними технічними характеристиками. Зокрема, важливо вибрати осушувач, який ідеально підходить до особливостей пневматичної системи та гарантує її повну продуктивність та правильну роботу. Для цього слід звернути увагу на такі параметри, як:

  • максимальний робочий тиск;
  • швидкість потоку на виході з осушувача;
  • характеристики промивного повітря;
  • тип підключення стисненого повітря;
  • розміри сушарки.

Мембрана цього осушувача компресорного повітря поглинає вологу незалежно від величини повітряного потоку.

Мембранні осушувачі повітря слід використовувати для осушення попередньо відфільтрованого повітря (від частинок масла і води). Вони зазвичай використовуються для низьких потоків повітря.

Максимальна точка роси під тиском мембранного осушувача становить -20°C, що відповідає третьому класу чистоти стисненого повітря.