«Ви не самотні»: Борис Джонсон написав листа українським дітям

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон написав листа українським дітям. Його він опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Він, зокрема, згадав про свою поїздку до Києва для зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським у квітні, і зауважив, що йому було сумно споглядати відсутність дітей та молодих людей на вулицях і у парках української столиці.

«Багато з вас бачили або переживали речі, свідком яких не має бути жодна дитина. Однак кожного дня українські діти вчать нас усіх, що значить бути сильним і гідним, високо тримати голову навіть у найважчі часи. Я не можу придумати кращого прикладу для наслідування для дітей та дорослих у всьому світі» – йдеться у листі.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Boris Johnson (@borisjohnsonuk)

Також Борис Джонсон запевнив юних українців, що вони не самі.

«Можливо, вас розлучили з друзями вдома, але у вас є мільйони інших людей по всьому світу. Тут, у Сполученому Королівстві, ми вивішуємо українські прапори над нашими будинками, офісами, церквами, магазинами та ігровими майданчиками, навіть над моїм власним дахом на Даунінг-стріт, де вікна заповнені соняшниками, намальованими британськими дітьми. Наша молодь малює ваш прапор у своїх класах та робить сині та жовті браслети на підтримку вашої країни», – написав Джонсон.

Британський прем’єр  зауважив, що вірить у перемогу України, як вірить у неї й Володимир Зеленський.

«Я усім серцем сподіваюсь, що скоро ви зможете повернутися у свої будинки, до шкіл, до родин», – зазначив Борис Джонсон.

 

 

Джерело