Ведучі у Франції назвали турне Зеленського Європою «гастролями шапіто»

Фото: Скріншот Володимир Зеленський та Емманюель Макрон у Парижі

Посол України у Франції вимагає вибачень і перед президентом, і перед українським народом.

На французькій радіостанції RTL посміялися з робочого відрядження президента Володимира Зеленського у Європу, назвавши його «мандрівним цирком шапіто». У посольстві України у Франції вже відреагували на цей інцидент.
У Twitter-акаунті RTL опублікували відео фрагмента зі словами ведучої, що президент України 15 травня приїхав у Єлисейський палац «зі своїм шапіто», яке підписали: «Цирк Зеленського. Скоро! Поруч!».

Посол України у Франції Вадим Омельченко прокоментував ефір радіостанції, під час якого  поїздку Зеленського порівняли з «цирковими гастролями». Дипломат заявив, що вимагає вибачень і перед президентом, і перед українським народом.

«Який цинізм і нетактовність, не властиві народу дружньої Франції. Ані співчуття, ані відповідальності. Я вимагаю вибачень перед моїм президентом і моїм народом України, який страждає і бореться за свою свободу, а також за вашу можливість насолоджуватися легкістю життя», — написав Омельченко у Twitter.

Нагадаємо, декілька днів тому Зеленський вперше від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну відвідав Францію, Італію та інші країни Європи.

МЗС відреагувало на заяву Орбана про «неіснуючу» Україну

Джерело