Важкоатлети Андрій Лагуш та Ярослав Пиль з Дрогобиччини вибороли “золото” на чемпіонаті області —

ДозвілляСпорт Дрогобицький район Новини  Важкоатлети Андрій Лагуш та Ярослав Пиль з Дрогобиччини вибороли “золото” на чемпіонаті області

З 21 по 22 листопада 2023-року на базі кафедри фізичної культури Національного університету «Львівська Політехніка» відбувся Чемпіонат Львівської області з гирьового спорту. Змагання проходили у вправі ривок з довільною зміною рук, гиря 24 кг, 12 хв.

Як повідомляє МедіаДрогобиччина, двоє наших спортсменів з Дрогобиччини – Андрій Лагуш та Ярослав Пиль – вибороли золоті медалі. Андрій переміг у ваговій категорії понад 95 кг з результатом 304 підйоми, а Ярослав зайняв 1 місце серед майстрів з результатом 154 підйоми.

Організатор змагань – Управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації. У змаганнях взяли участь 100 спортсменів.

За підсумками змагань, перше командне місце виборола команда Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного, друге місце Львівський державний університет безпеки життєдіяльності та третє місце у команди Львівського державного університету внутрішніх справ.