В Україні продають галузевий пул чотирьох банків

Фото: Національна асоціація адвокатів України Фонд гарантування продає галузевий пул чотирьох банків

Аукціон відбудеться 5 грудня. Активи виставляються на продаж зі зниженням початкової (стартової) ціни. Вартість лота — 65,4 млн грн.

У системі Prozorro.Продажі на продаж виставляють галузевий пул, що сформований за видом економічної діяльності. Про це повідомляє пресслужба Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Аукціон з продажу першого «галузевого пулу», сформованого Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за спільною ознакою КВЕД боржника — будівництво», відбудеться 5 грудня.

Активи виставляються на продаж за голландським аукціоном зі зниженням початкової (стартової) ціни. Стартова ціна лота — 65,4 млн грн.

До складу лота увійшли активи чотирьох банків — АТ МР Банк, АТ Мегабанк, ПАТ Промінвестбанк та АТ Банк Січ, а саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання, а також дебіторська заборгованість.

Загальна заборгованість за включеними до складу пулу активами становить більш як 707 млн грн, із них 608 млн грн — за активами з АТ Мегабанк, 84 млн грн — ПАТ Промінвестбанк, 13 млн грн — АТ МР Банк та майже 1,6 млн грн — АТ Банк Січ.

Зазначається, що у забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено об’єкти житлової та комерційної нерухомості, земельні ділянки, об’єкти незавершеного будівництва, майнові права на нерухоме майно, фінансову поруку тощо. Зокрема, до складу цього пулу входять житловий будинок в Запоріжжі загальною площею близько 1 тис. м² із земельною ділянкою, нежитлові будівлі в Харкові загальною площею понад 11 тис. м², нежитлове приміщення у місті Стрий Львівської області загальною площею понад 500 м² та інші об’єкти.

Кожен актив, включений до складу пулу, щонайменше чотири рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі Prozorro.Продажі, але так і не був реалізований.

Нагадаємо, Фонд гарантування вкладів фізичних осіб виставив на продаж активи дев’яти банків, які ліквідуються — ПАТ Златобанк, АТ Мегабанк, АТ МР Банк, ПУАТ Фідобанк, АТ Банк СІЧ, АТ АКБ Аркада, ПАТ Промінвестбанк, АТ КБ Земельний капітал, АТ Місто Банк.

Джерело