В Америці продали картини зі Львівщини за кілька тисяч доларів

ФОТО: Львівська обласна рада

У американському місті Чикаго відбувся благодійний аукціон, організований Українською медичною асоціацією Північної Америки. Під час аукціону продали дві картини, передані зі Львівщини.

Про це повідомляє Львівська обласна рада.

Власниками мармурової картини «русский воєнний корабель…», створеної каменярами фірми «Stone by stone» з Хоросно, стали лікарі Іван та Наталія Кухар з Бетендорфа, штат Айова. Подружжя віддало за лот 3,5 тис. доларів США.

Ще одну картину, авторства медика з 24-ї бригади Михайла Гавриліва за 900 доларів придбав Андрій Крук з Чикаго. Михайло Гаврилів творив цю роботу, захищаючи Україну на передовій. Зараз художник перебуває на реабілітації.

Благодійний аукціон відбувся у Чикаго в суботу, 3 грудня. Метою заходу був збір коштів для допомоги лікарням України. Організатор благодійного аукціону – Українське лікарське товариство Північної Америки, яке об’єднує українських лікарів США і Канади. Проєкт реалізується спільно з Українським лікарським товариством у Львові, голова товариства – депутат Львівської обласної ради Олег Дуда.

ФОТО: Львівська обласна рада

Президент Світової федерації українських лікарських товариств Андрій Базилевич повідомив, що зібрані з продажу мистецьких лотів 4,4 тис. доларів США будуть скеровані на придбання медичного обладнання для лікарень Львівщини, в яких проходять лікування та реабілітацію постраждалі від війни.

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак від усієї громади Львівщини подякувала Українській медичні асоціації Північної Америки за сприяння у проведенні аукціону та за підтримку України.

Нагадаємо, раніше Андрій Данилко продав унікальне авто, а гроші пожертвував реабілітаційному центру біля Львова (ФОТО).

Джерело