Юні спортсмени Східницької громади вибороли 6 нагород на чемпіонаті області за армреслінгу. ФОТО —

ДозвілляСпорт Дрогобицький район Новини Східниця  Юні спортсмени Східницької громади вибороли 6 нагород на чемпіонаті області за армреслінгу. ФОТО

25-26 лютого у Львові відбувся чемпіонат області з армспорту (рукоборство) серед юнаків, юніорів, молоді, дорослих та спортсменів із порушеним опорно-руховим апаратом. В змаганнях брали участь понад 200 спортсменів Львівщини.

Спортсмени Східницької громади вибороли 6 медалей: три срібні та три бронзи в індивідуальному заліку, а у командному заліку юнаки зайняли третє місце.

За результатами змагань наші спортсмени показали наступні результати:

Юнаки:

2-місце Фецяк Роман (с. Залокоть) 50кг, 3-місце Загоруйко Микола (с. Залокоть), 3-місце Крук Анатолій (с.Залокоть) +70кг

Дівчата:

2-місце Фецяк Іванна (с. Залокоть) 50кг, 3-місце Линів Василина (с. Опака)

Категорія юніори:

2-місце Фецяк Микола (с. Залокоть) 70кг

Спортсмени отримали 6- ліцензій на чемпіонат України, який відбудеться 20 березня у Закарпатській області.

Також у категорії ПАР армреслінг серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору здобув ліцензію Олійник Юрій.

Ці змагання для наших хлопців та дівчат були дуже важливі, адже у багатьох рідні зараз на фронті захищають Україну, тому всі свої здобутки спортсмени присвятили Збройним Силам України!!!

Своїми успіхами юні спортсмени завдячують тренерам Андрію Багрію та Івану Багрію.

Вітаємо призерів змагань і їх наставників та бажаємо нових перемог!