Юна художниця з Дрогобича Анастасія Івахів передала 5000 грн на потреби ЗСУ —

Дрогобич Новини  Юна художниця з Дрогобича Анастасія Івахів передала 5000 грн на потреби ЗСУ 21.11.2022 Дрогобич, Дрогобиччина

Кошти 12-річна дрогобичанка отримала від Дрогобицької міської ради за перемогу в конкурсі художніх картин “Намалюй Україну”, який проходив у місті у межах святкування Дня Незалежності. Свою винагороду юна патріотка вирішила віддати на потреби наших захисників. Про це повідомила волонтерка ірина Юрчак.

“Неймовірно талановита Настуся, юна художниця, яка в свої 12 років малює неперевершені картини, передала на потреби ЗСУ 5000грн. Саме ці кошти Настуся отримала від міського голови тараса Кучми за l місце в конкурсі. Сьогодні мала можливість познайомитись з красунею, побачити її творчість, і просто приємно вражена талантом. Я ще не бачила таких професійних картин, намальованих діточками, – поділилася враженнями пані Ірина та передала теплі слова подяки мамі Анастасії Ірині Івахів за те, що зуміла прищепити дитині не лише любов до творчості, а й любов до рідної Батьківщини.

У нас зростає чудове молоде покоління, а це означає, що в України велике майбутнє!

Джерело