«Укроборонпром» заявив, що окупанти захопили п’ять його підприємств

Ситуація щодо російського вторгнення

З початку широкомасштабного вторгнення п’ять підприємств «Укроборонпрому» були захоплені окупантами. Про це повідомили на брифінгу від 23.05.2022.

Наразі «Укроборонпром» відновлює втрачені відомості про працівників підприємств, які або опинились на тимчасово окупованих територіях, або зазнали ворожих руйнівних ракетних ударів.

– На сьогодні 5 підприємств Концерну захоплені окупантами, документація щодо персоналу або повністю знищена, або доступ до неї відсутній. Таким працівникам Концерн запропонує роботу на інших об’єктах державного ОПК, а також подбає про виплату матеріальної допомоги, – повідомили на брифінгу.

Також Укроборонпром поглиблює досягнуті на найвищому політичному рівні домовленості з країнами-партнерами. Йдеться про кооперацію за усіма видами важкого озброєння: бронетехніки, систем протиповітряної та протиракетної оборони, високоточного озброєння.

– За 3 місяці широкомасштабного вторгнення ми перейшли на військові рейки. Український невійськовий бізнес виготовляє необхідні комплектуючі, вузли та агрегати; постачає матеріали та освоює виробництво різних компонентів для ОВТ та спецтехніки, – розповіли на брифінгу.

Нагадаємо, що раніше в концерні повідомляли, що сума збитків, завданих російськими окупантами державному оборонно-промисловому комплексу, становить уже понад 100 мільярдів гривень. Проте оцінка масштабів руйнувань тільки розпочалась і є проміжною.

Джерело