Українці можуть оформити паспорти ще у двох країнах

Фото: Корреспондент.net Українці за кордоном можуть оформити паспорт

Мобільні офіси Паспортного сервісу почали у тестовому режимі працювати у столицях Чехії та Словаччини.

          Виїзне оформлення паспортів громадян України тепер доступне ще у двох країнах. Днями розпочали роботу мобільні офіси Паспортного сервісу у Чехії та Словаччині, йдеться на сайті держпідприємства Документ.   У Празі і Братиславі можна оформити документи у мобільно-технічних комплексах – облаштованих мікроавтобусах білого кольору із символікою Паспортний сервіс.    Прийом заяв на оформлення документів в обох столицях розпочатий у тестовому режимі.   Адреси мобільних офісів і графік їхньої роботи подано на сайті Документа.   До мобільних офісів українці можуть звертатися за такими послугами Міграційної служби:  

  • оформлення ID-картки або закордонного паспорта (у тому числі замість втраченого або викраденого);
  • обмін ID-картки або закордонного паспорта (у зв’язку із закінченням терміну дії, зміною інформації, непридатністю для використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням або у разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорта та ID-картки.

  З наступного тижня у Празі і Братиславі стане доступною послуга обміну водійського посвідчення.   Варто зазначити, що закордонні окремі підрозділи Документ вже є доступними у містах Польщі (Варшава, Краків, Гданськ, Вроцлав) і Туреччини (Стамбул).   Нагадаємо, з 1 березня 2022 року термін дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватися на п’ять років.   І в Україні можна отримати послугу одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта.  

Джерело