Україна відправила за два дні 400 тисяч тонн зерна

Фото: Мининфраструктуры Українські порти прийняли під завантаження ще вісім суден

Усього з 1 вересня з одеських портів вийшло 456 суден, які експортували 10,7 млн тонн продовольства.

З портів Великої Одеси за останні дві доби вийшло ще 12 кораблів із 400 тисяч тонн агропродукції. Вони вирушили до країн Африки, Азії та Європи, повідомляє Мінінфраструктури у понеділок, 14 листопада.

Зокрема, до Оману вирушили балкери Stavrosі Cebihan, які доставлять 55 тисяч тонн української пшениці. Також 55 тисяч тонн перевезуть до Ємену, мешканці якого перебувають на межі голоду. У Лівію 25 тисяч тонн зерна доставить балкер EastWind1.

За два дні порти Великої Одеси прийняли під завантаження вісім суден. Їхня сукупна вантажомісткість становить 200 тисяч тонн агропродукції.

Також зазначається, що зараз «зерновим коридором» у напрямку України рухається шість суден для завантаження 317 тисяч тонн агропродукції.

Усього з 1 вересня з одеських портів вийшло 456 суден, які експортували 10,7 млн тонн українського продовольства до країн Азії, Європи та Африки.

Як відомо, Україна має намір продовжити зернову угоду, яка діє до 19 листопада. Київ запропонував Туреччині та ООН продовжити угоду бодай на один рік, а також розширити її.

Кремль назвав «конструктивними» переговори щодо зернової угоди

Джерело