Україна стала найбільшим одержувачем німецького озброєння

Фото: Мілітарний (ілюстративне фото) Україна більше за інших купує німецьку збрю

У 2022 році експортні поставки німецької зброї становили 8,35 мільярда євро, тоді як за перші три квартали цього року — вже 8,76 мільярда євро.

Федеральний уряд Німеччини за перші три квартали 2023 року схвалив експорт в Україну військової техніки на суму 3,3 мільярда євро, що робить Київ найбільшим одержувачем німецького озброєння. Про це повідомляє Spiegel.

За словами держсекретаря міністерства економіки ФРН Свена Гігольда, незмінна підтримка Німеччиною України продовжує чітко відображатися в ліцензійних обсягах експорту озброєнь.

За даними відомства, у 2022 році експортні поставки німецької зброї становили 8,35 мільярда євро, тоді як за перші три квартали цього року — вже 8,76 мільярда євро.

Це вже другий за величиною показник в історії ФРН. Лише у 2021 році він був вищим та становив 9,35 мільярда євро. До прикладу, за 16 років правління канцлерки Ангели Меркель позначку в шість мільярдів перевищували лише п’ять разів.

Нагадаємо, за словами міністеркки закордонних справ Німеччини Анналени Бербок, німецьке суспільство, попри економічні труднощі не відчуває втоми від допомоги Україні після повномасштабного вторгнення Росії. 

В Німеччині зробили заяву щодо підтримки України

Джерело