У Росії масово підпалюють військкомати та будівлі адміністрацій

Невідомі в Росії розбивають вікна військкоматів і кидають туди пляшки із запалювальною сумішшю

Росіяни намагаються уникнути мобілізації, влаштовуючи підпали, бо не хочуть їхати воювати в Україну.

Військовослужбовці вночі та вранці 23 вересня підпалили військкомати у Свободному та Хабаровську, адміністрації — під Вологдою та на Алтаї. Про це повідомляє російський Telegram-канал SHOT.

Так, уночі 22 вересня у Свободному Амурської області невідомий кинув пляшку із запалювальною сумішшю у будівлю комісаріату. Вона впала на асфальт і спалахнула, пошкодивши фасад будівлі. Внаслідок нападу ніхто не постраждав.

Вранці 23 вересня в Хабаровську було здійснено атаку на комісаріат, розташований на Вузловій вулиці. Там палії залишили пляшку між ґратами вікон кабінету начальника відділу з мобілізації та кабінету зберігання статистичної документації, а потім підпалили. Співробітникам військкомату вдалося врятувати папери, загасивши полум’я.

Також горіли дві місцеві адміністрації — мерія у місті Камишин (Волгоградська область) та сільрада у селищі Целинний на Алтаї.

Нагадаємо, хвиля підпалів військкоматів прокотилася Росією на початку літа. Тоді горіли будівлі у Бєлгороді та Пермі. Також підпалювали військкомати в анексованому Криму.

Джерело