У НАБУ оцінили економічний ефект роботи антикорупційних органів у 2023 році

Фото: sud.ua Директор НАБУ Семен Кривонос

Директор Національного антикорупційного бюро зазначив, що відповідні органи були зосереджені на розкритті топ-корупції.

Антикорупційні органи України мають високі показники у сфері боротьби з топ-корупцією та рекордний економічний ефект у 4,7 млрд грн. Про це заявив директор Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Семен Кривонос на брифінгу в Києві в середу, 21 лютого. 

«Протягом 2023 року викрито на гарячому голову Верховного Суду, суддю Апеляційного суду, забезпечено притягнення до кримінальної відповідальності 11 народних депутатів, трьох заступників міністрів», — зазначив посадовець.

Він додав, що антикорупційні органи торік зосередилися на розкритті злочинних організацій, до діяльності яких залучено топ-посадовців і корупції на найвищому рівні, а також на розслідуванні злочинів у сфері відбудови й оборони.

«Викрито 21 особу з-поміж вищих посадових осіб, 39 керівників державних підприємств, 16 суддів… Ці цифри набагато більші, ніж показники минулих років. І це свідчить про ефективність і правильність наших пріоритетів», — стверджує Кривонос.

Посадовець зауважив, що «економічний ефект сягнув рекордних 3 млрд грн».

«Загалом за 2023 рік — 4,7 млрд грн, що в півтора раза більше, ніж у 2022 році», — резюмував директор НАБУ.

Раніше повідомлялося, що Національне антикорупційне бюро України розслідує понад 60 проваджень щодо зловживань у сфері оборони. 

Зазначимо, НАБУ підтвердило існування корупційної схеми в Міноборони, яка дозволяє значно завищувати ціни на певні категорії продуктів.

Джерело

Exit mobile version