У Метінвесті прозвітували про податки за 2022 рік

Фото: прес-служба Метінвест Підприємства працюють під постійною загрозою ворожих обстрілів та дефіциту електроенергії.

Група компаній Ріната Ахметова заплатила за рік 20,5 млрд грн податків, незважаючи на війну в країні.

Група компаній Метінвест 2022 року сплатила до державного бюджету 20,5 млрд грн податків. Про це повідомляє прес-служба групи у п’ятницю, 10 лютого.

З цієї суми податок на прибуток становив 6,6 млрд грн, єдиний соціальний внесок — близько 4 млрд грн, податок на доходи фізичних осіб — 3,7 млрд грн.

«Водночас в умовах воєнних дій українські підприємства Метінвесту минулого року збільшили плату за користування надрами на 10% проти 2021 року — до 3,2 млрд грн, а плату за землю на 28% — до 1,1 млрд грн. Також значним джерелом наповнення державного та місцевих бюджетів України у 2022 році став екологічний податок, який становить понад 600 млн грн», — йдеться у повідомленні.

Коментуючи податковий звіт, генеральний директор Метінвест Юрій Риженков зазначив, що рік був дуже складним і для всієї країни, і для бізнесу.

«Підприємства Метінвесту в Україні працюють під постійною загрозою ворожих обстрілів та дефіциту електроенергії. Нам довелося перебудувати роботу, зокрема, через зупинення маріупольських комбінатів та логістичніобмеження. Проте група залишається одним із найбільших платників податків у державі та одним із найбільших спонсорів. Ми й надалі будемо надійною опорою для країни — до та після перемоги України над ворогом», — сказав він.

Нагадаємо, раніше у Метінвесті розповіли, як допомагали країні з початку війни.

У Метінвесті розповіли про втрачені у війну активи

Джерело