У металургійній галузі України серйозні проблеми — Метінвест

Фото: пресс-служба Метинвест Риженков наголосив, що всі підприємства галузі намагаються зробити максимум для перемоги України

Заводи працюють на 50-60% потужності, проте металурги знаходять можливість надавати Україні та Збройним силам максимальну підтримку, заявив Риженков.

Металургійна галузь України має серйозні проблеми через війну і працює з неповним завантаженням, проте металурги продовжують надавати допомогу країні. Про це розповів генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков в інтерв’ю Sky News.

«У нас в Україні залишилося два металургійні комбінати: один у Запоріжжі, інший у Кам’янському. Вони обидва зараз працюють, їхні потужності завантажені приблизно на 50-60%. Однак ми можемо виробляти броньовані плити, сталеві укриття тощо», — пояснив він.

Риженков наголосив, що всі підприємства металургійної галузі намагаються зробити максимум заради перемоги України та залишатися надійною опорою для країни.

«Ми всі в однакових умовах. Металургійна індустрія настільки конкурентна, наскільки це можливо. Але коли справа доходить до підтримки — ми і всі наші колеги розуміємо, як важливо підтримувати один одного», — наголосив Риженков.

Він додав, що Росія обов’язково відповість за всі свої злочини та заплатить повну ціну за зруйновані в Україні підприємства.

«Ми впевнені, що маємо отримати повну компенсацію за збитки від росіян. І реінвестувати її в українські заводи, щоб відновити їхню роботу», — резюмував Риженков.

Раніше повідомлялося, що група Метінвесту з початку року заплатила 18 млрд грн податків. Крім того, з початку війни Метінвест спрямував на допомогу Україні 2,1 млрд гривень.

SCM обіцяє відновити заводи Маріуполя після звільнення

Джерело