У Львові військові затягли чоловіка в мікроавтобус: з’явилась реакція ТЦК

Фото: Скриншот відео У ролику можна побачити, як очевидці події, намагаються зупинити ймовірних працівників ТЦК

Представники ТЦК запевнили, що нині з’ясовуються обставини даного випадку, а також призначена службова перевірка.

Львівський обласний центр комплектування відреагував на відео, де чоловіка силою заштовхують в мікроавтобус для вручення повістки. Про це повідомив Львівський обласний ТЦК та СП на своїй Facebook-сторінці в п’ятницю, 10 листопада.

«Мережею інтернет поширюється інформація щодо виникнення конфліктної ситуації між цивільним населенням та працівниками ТЦК. Командування Львівського ОТЦК та СП здійснює заходи для встановлення обставин, що склалися, з’ясовуються обставини даного випадку та призначена службова перевірка», — мовиться в повідомленні.

У соцмережах напередодні ввечері, 9 листопада, з’явилося відео, де видно, як перехожого намагаються заштовхнути в жовтий бус. Сам проїзд було заблоковано.

У ролику можна побачити, як очевидці події, намагаються зупинити ймовірних працівників ТЦК. Зокрема, там можна почути вигуки, що військкомати не мають право таке робити.

Нагадаємо, в Хмельницькій області працівники територіального центру комплектування та соціальної підтримки намагалися силою забрати чоловіка з лікарні до військкомату. На кадрах чути, як чоловік пояснює військкомам, що хоче пройти медичний огляд і отримати направлення на обстеження, бо під час військово-лікарської комісії йому «тільки печатки проставили».

У Житомирі побили працівника військкомату

Джерело