У Львові відкрили міський центр підтримки переселенців

В одному офісі об‘єднали усі послуги для переселенців

У Львові відкрили міський центр підтримки вимушено переміщених людей. В одному офісі об‘єднали усі послуги для переселенців. Знайти тимчасове житло, роботу, отримати юридичну консультацію та іншу необхідну допомогу можна у Личаківській районній адміністрації за адресою вулиця Костя Левицького, 67.

Про це у своєму Telegram розповів мер Львова Андрій Садовий.

“Всі 10 ЦНАПів, які працюють у Львівській громаді, також доступні. Але тут комплексно зібрані послуги, які можуть бути корисні для українців, які тимчасово переїхали до Львова”, — написав Андрій Садовий.

Загалом у Львові, зі слів керівника міського управління соціального захисту Ігоря Кобрина, живе майже 100 тисяч вимушено переміщених українців, які офіційно зареєструвалися. Неофіційно — ще декілька десятків тисяч осіб.

Центр підтримки для них працює за таким графіком без обідньої перерви:

    понеділок-четвер — з 9.00 до 18.00 год.     п’ятниця — з 9.00 до 16.00 год.

На відкриття центру підтримки завітав також  мер тимчасово окупованого Скадовська Олександр Яковлєв, який зі своєю сім’єю евакуювався і зараз мешкає у Львові. Він наголосив на важливості такого центру для переселенців, адже зараз у Львові проживає декілька сотень мешканців Скадовська.

 

Джерело