У Львові учора військовий оркестр грав для вимиушених переселенців (ФОТО)

Концерт зіграв військовий оркестр Національної академії сухопутних військ

У Світлий понеділок 25 квітня 2022 року у Львові для вимушених переселенців, які зараз тимчасово мешкають на Львівщині, організували концерт військового оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОВА.

Слухачі радо зустрічали оплесками кожну пісню, знімали відео на згадку, підтанцьовували. Особливо раділи діти.

«Вже близько місяця, як наша родина евакуювалася до Львова. Безумовно, ми сумуємо за своєю домівкою, але навіть не знаємо, чи маємо куди повертатись. Усі наші знайомі теж виїхали. Через війну ми так і не змогли відсвяткувати за родинним столом Великдень. Сьогоднішній концерт, ніби повертає нас у спокійні часи, коли ми просто могли танцювати, просто слухати музику, а не лякатись від звуків сирен. Ми пишаємось нашими захисниками!», — поділилась враженнями Ольга, яка евакуювались з Дніпропетровщини. 

Під власне аранжування військовослужбовці виконали чимало відомих композицій. Концерт складався як з українських, так і зарубіжних пісень. 

На завершення заходу, військовий оркестр виконав пісню, що стала символом незламності українського народу в боротьбі проти російського загарбника – «Ой, у лузі червона калина», а також твір-молитву «Боже, великий, єдиний».

Дійство відбулося у парку, де нещодавно для вимушених переселенців облаштували житло у вигляді модульного містечка.

Джерело