У Львові експонують півника із Бородянки

Півника експонують у Львівському муніципального мистецькому центрі на вул. Стефаника, 11

У Львівському муніципальному мистецькому центрі (вул. Стефаника, 11) почали експонувати півника з Бородянки. Півник належить 88-літньому львів’янину. Він та його найближчі родичі погодились провести благодійну акцію, під час якої можна побачити наживо символ української незламності та зробити фото з фігуркою. Відтак впродовж трьох тижнів усі охочі можуть оглянути відому фігурку та пожертвувати кошти на ЗСУ. Про це повідомили в пресслужбі Львівської міськради.

«Про те, що як мінімум один екземпляр відомого виробу є у Львові, стало відомо 9 квітня. Це саме тоді, коли в Україні був прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон і отримав такого ж півника у подарунок. З того часу тривав пошук галереї, яка б погодилася експонувати його якийсь час, і могла б приймати благодійні пожертви.

Я переконаний, що можливість побачити півника у мистецькому центрі підбадьорить багатьох людей, додасть їм позитивних емоцій, а вони, в свою чергу, пожертвують кошти на ЗСУ», – розповів автор ідеї акції Юрко Семашко.

Джерело