У Львівській політехніці зняли з сайту повідомлення про звільнення Фаріон

Фото: Львівська політехніка Львівська політехніка видалила повідомлення про звільнення Ірини Фаріон

Повідомлення були оприлюднені на офіційному сайті університету та на сторінці у Facebook 15 листопада, а 16 листопада інформацію видалили з офіційних ресурсів Львівської політехніки.

Львівська політехніка зняла з офіційних сторінок повідомлення про звільнення професорки кафедри української мови Ірини Фаріон: інформація зникла наступного дня після оприлюднення. Про це повідомляє сайт Zaxid.net.

Журналісти видання відстежили, що дві кафедри університету публічно висловили незгоду з поспішним рішенням про звільнення професорки, а міністр освіти і науки Оксен Лісовий  відредагував свій допис і видалив фото копії наказу про звільнення Фаріон.

«Повідомлення про розірвання трудових відносин з Іриною Фаріон були оприлюднені на офіційному сайті університету та на сторінці у Facebook 15 листопада. Там йшлося про її звільнення з 16 листопада. Однак 16 листопада згадану інформацію видалили з офіційних ресурсів Львівської політехніки. Зараз сторінка із повідомленням про звільнення Фаріон на сайті політехніки доступна лише у кеші Google. В університеті відмовляються від коментарів з цього приводу», — йдеться в публікації.

Керівниця пресцентру Львівської політехніки Наталія Павлишин також спростувала неофіційну інформацію, що в момент видачі наказу ректор політехніки Юрій Бобало перебував у відпустці.

Спроби видання отримати коментар особисто у Фаріон теж були невдалими: на дзвінки вона не відповідала.

Нагадаємо, 14 листопада студенти Львівської політехніки мітингували під головним корпусу університету, вимагаючи звільнення Ірини Фаріон на тлі серії скандалів, пов’язаних з нею. У Львівській політехніці спочатку заявляли, що  поки що не бачать підстав звільняти Фаріон, а 15 листопада таки звільнили.

Джерело