У Бродах відбувся черговий футбольний матч на підтримку ЗСУ

У неділю в місті Броди на центральному стадіоні «Ювілейний», відбувся черговий футбольний матч на підтримку Збройних сил України в першості Львівської області.

У матчі зіграла Бродівська  міська футбольна команда «Богун» проти команди «Датський текстиль» із міста Сокаль, повідомляє Leopolis.news.

Рахунок у грі відкрили гості, забивши гола у ворота господарів стадіону. Але невдовзі «богунівці» вирівняли його і перший тайм закінчився нічиєю – 1:1.

Проте, в другому таймі сокалівчани взяли реванш ­– забивши ще одного гола, і футбольний матч закінчився із рахунком 1:2 на користь гостей.

Під час футбольного матчу бродівські волонтери проходили по трибунах із скринькою, збираючи кошти на потреби ЗСУ. Скільки було зібрано грошей не повідомлялося.