У Брянській області повідомляють про нові вибухи

Фото: скриншот У Клинцях бачили гелікоптер, який перед вибухами літав над військовою частиною

Гучне бахкання та стовп диму відзначили увагою в районі військової бази за 50 км від кордону з Україною. Перед цим місцеві жителі бачили вертоліт, який літав над базою.

  У місті Клинці Брянської області, де кілька днів тому горіла військова частина, у вівторок, 14 червня, знову сталися вибухи. Місцеві пабліки також публікують відео з обстрілом з вертольота.   За попередньою інформацією, було обстріляно військову частину. Вибух також зачепив житловий сектор.   Губернатор Брянської області Олександр Богомаз згодом заявив, що було обстріляно село Займище міського округу Клинці.   За попередньою інформацією, поранено чотирьох людей та пошкоджено кілька будинків. Також повідомляється про відключення води в районі, тоді як у місцевих пабліках пишуть, що це не пов’язано з вибухами.  

  Нагадаємо, минулої суботи в місті Клинці Брянської області стався вибух на території військової частини. У ремонтній зоні внаслідок пожежі згоріла велика кількість військової техніки, яку використовували під час повномасштабного вторгнення РФ в Україну.  

Джерело