Тускавчани вибороли “золото” та “срібло” на обласному турнірі з бадмінтону —

ДозвілляСпорт Новини Трускавець  Тускавчани вибороли “золото” та “срібло” на обласному турнірі з бадмінтону

11 листопада у Трускавці в спортзалах СЗШ №1 відбувся обласний турнір з бадмінтону серед дівчат 2011 р.н., присвячений Всесвітньому дню молоді.
В змаганнях взяли участь спортсменки зі Львова, Трускавця, Мостиськ, Судової-Вишні та Стрілківської ТГ. Трускавець представляли вихованки відділення бадмінтону ДЮСК «Спортовець».
У підсумку змагань в одиничній категорії золоту та срібну медалі відповідно вибороли трускавчанки Вероніка Зімковська та Лілія Панкевич відповідно.
У парних категоріях “золото” вибороли трускавчанки Панкевич Лілія та Зімковська Вероніка.

Підготував призерів обласного турніру тренер відділення бадмінтону ДЮСК «Спортовець» Юрій Бєлов.

Вітаємо юних спортсменок та бажаємо нових перемог!