Туреччина не пропустила ракетні кораблі РФ – соцмережі

Фото: Straits Sights / Twitter Крейсер Варяг поки що уникнув долі Москви

Група російських кораблів, серед яких є флагманський ракетний крейсер Тихоокеанського флоту РФ Варяг, повертається у Владивосток.

  Туреччина не пропустила через Босфор російські військові кораблі, які намагалися потрапити у Чорне море для обстрілу України. Про це у понеділок, 7 листопада, повідомив журналіст, керівник моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко у Facebook.   «Бачите літери Z і V на трубах? – це як у старому анекдоті: «Не знадобилося»… І все через Туреччину з її протоками. А чекали дев’ять місяців… Втомилися, ремонтуватися було ніде, екіпажі здичавіли», – написав він.   За його словами, група російських кораблів, серед яких є флагманський ракетний крейсер Тихоокеанського флоту РФ Варяг («брат» потопленої Москви. – Ред.), перебували у Середземному морі. А напередодні їх помітили у Сінгапурській протоці – на шляху до місця базування у Владивостоці.  

  Нагадаємо, у Туреччині спустили на воду новий український корвет Гетьман Іван Мазепа класу Ada. Він буде адаптований до всіх типів протикорабельних ракет.   У Росії заявили про випробування «підводного крейсера»  

Джерело