Трускавецькі тенісистки привезли додому перемоги —

ДозвілляСпорт  Трускавецькі тенісистки привезли додому перемоги Анастасія Опольська, Неоніла Марущак, Спортовець, теніс, тренер Ігор Микитин, Яна Микитин

З 22 ло 25 квітня  у Львові проходив Відкритий Кубок Львівської області з тенісу (до 16 років) І категорії. Організатор змагань – Федерації тенісу України та Львівщини.

У змаганнях взяли участь 125 кваліфікованих спортсменів високого рівня підготовки з Києва, Черкас, Одеси, Запоріжжя, Харкова, Рівного, Хмельницького, Ужгорода, Чернівців, Кривого Рога, Краматорська та Львівської області.

Вихованка відділення тенісу Трускавецького дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ»  Микитин Яна виборола Кубок Львівщини дійшовши до фінальних поєдинків де обіграла  Чад Каріну ( м. Львів ), Черноморську Софію ( м. Київ ) та Граб Єлену ( м. Чернівці ).

У парному розряді вихованка Трускавецького «СПОРТОВЦЯ»  Опольська Анастасія разом з Маслей Мар’яною ( м. Мукачево ) вибороли бронзові медалі.

У це же час  у м. Тячів на Закарпатті у Всеукраїнському юнацькому тенісному турнірі «Відкрита першість Тячівської ДЮСШ з тенісу» (вікова категорія до 14, ІІ категорія) вихованка Трускавецького ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Марущак Неоніла виборола  1 місце в одиночному розряді та 2 місце у парному розряді.

Всього на юнацькому турнірі у Тячеві змагались 60 тенісистів з Івано-Франківської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької, Львівської та Закарпатської областей України.

Підготував переможців та призерів рейтингових Всеукраїнських змагань Федерації тенісу України тренер відділення тенісу ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ» Ігор Микитин.

Любомир Мацькович, директор ДЮСК «СПОРТОВЕЦЬ»