Тривають виїзні перевірки стану готовності до роботи об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення на резервних джерелах живлення

Тривають виїзні перевірки стану готовності до роботи об’єктів тепло-, водопостачання та водовідведення на резервних джерелах живлення

Цього тижня проінспектували об’єкти КП «Старосамбірське міське водоканалізаційне господарство», Рудківське ВУЖКГ, Ралівське УЖКГ, КП «Стрийводоканал» та КП «Ходорівводоканал».

Упродовж минулого тижня департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА проінспектував об’єкти КП «Старосамбірське міське водоканалізаційне господарство», Рудківське ВУЖКГ, Ралівське УЖКГ, КП «Стрийводоканал» та КП «Ходорівводоканал».

Комунальні підприємства Рудківської, Стрийської та Ходорівської громад підключені до резервних джерел живлення.

Однак, в КП «Старосамбірське міське водоканалізаційне господарство» та Ралівському УЖКГ резервні джерела живлення є, проте не підключені. Таким чином, у разі застосування планового/позапланового припинення електропостачання, обладнання на вказаних підприємствах функціонувати не буде. До 25 вересня мають виправити.

Цього тижня, і надалі триватимуть інспектування стану готовності громад до опалювального сезону, у тому числі щодо готовності надавати послуги населенню і в умовах відсутності електропостачання.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації