ТОП-5 професій майбутнього

Криптокоуч

Цілком передбачувано, що в майбутньому фізичні гроші відійдуть на другий план, а люди все частіше будуть користуватися криптовалютами і брати мікрозайми. Навіть розібрати зміст цих слів складно, правда? А вже тим більше зрозуміти нюанси нової фінансової системи! Тому саме такі люди, як криптокоучі, допомагатимуть в майбутньому всім бажаючим розібратися з тим, що ж відбувається взагалі на ринку валют. А також будуть підказувати, як краще отримати вигоду зі своїх заощаджень, інформує gazetapo.lviv.ua.

Цифровий кравець

Зовсім скоро в ательє вже ніхто не буде бігати навколо твоєї талії і міряти сантиметри, тому що людей замінять мініатюрні пристрої, які з точністю зможуть вимірювати параметри людини і складати його 3D-модель. Людина ж, що працює цифровим кравцем, буде прямо в магазинах доставляти такий пристрій користувачеві, збирати дані про його розмір та підбирати клієнту ідеально підігнаний одяг. Це як подружка-порадниця, дизайнер, кравець і консультант в одній особі, і навіть краще!

Тім-менеджер по роботі людини з машиною

Аналітики вважають, що ринок праці в майбутньому буде багато в чому залежати від того, як добре люди і машини навчаться працювати спільно. Тім-менеджер буде визначати, які сильні сторони є у робота, а які — у людини, після чого буде налагоджувати їх спільну роботу. Тому, якщо вже зараз ви професійно вмієтеподружити знайомих і налагодити конфлікт, то у нас для вас є хороший варіант роботи на майбутнє!

Радник з фітнес-мотивації

Час буде йти, а людей, які бажають схуднути, ставатиме тільки більше. Ожиріння вже стало однією з найголовніших проблем суспільства, а таких принадних смачненького з роками буде вже точно не зменшуватися. Ех! Фітнес-трекери як раз були створені, щоб допомогти людям взятися за своє здоров'я, однак ви й сама, напевно, прекрасно знаєте, що гаджет не може підняти з дивана і направити на тренування, якщо ви лінуєтеся. А ось в майбутньому контролювати процеси схуднення будуть радники з фітнес-мотивації, які по датчикам і відео будуть стежити за здоров'ям, а також підтримувати і мотивувати так, як ніби вони з вами знаходяться в одній кімнаті. Уявляєте?

Проектувальник подорожей в доповненій реальності

На передній план у майбутньому вийде економіка дослідів. А найбільш високо будуть цінуватися абсолютно нові розваги, які дають фантастичні відчуття і знання. Подорожі на іншу планету стануть стандартною практикою, а створювати сценарії і розробляти дизайн та проектувати світи будуть вже нові фахівці.

Джерело