Суб’єкти господарювання Львівщини, які поселили ВПО, за місяць зекономили на електроенергії майже 3 млн грн

Економія Електроенергії

Забезпечення електроенергії для юридичних осіб за ціною як для побутових споживачів ініціювали Львівська ОВА та «Львівенергозбут».

На підставі Закону України «Про ринок електричної енергії» Львівська обласна військова адміністрація спільно з ТОВ «Львівенергозбут» ініціювала забезпечення постачання електричної енергії юридичним особам області, приміщення яких використовуються для поселення внутрішньо переміщених осіб за ціною, як для побутових споживачів.

Відтак, за жовтень 2023 року вказані суб’єкти господарювання Львівщини спожили електроенергію, вартість якої за комерційною ціною склала б 4,29 млн гривень. А завдяки застосуванню ціни, як для побутових споживачів, ці суб’єкти господарювання області сплатили за спожиту електроенергію 1,45 млн грн. Економія коштів склала 2,84 млн гривень.

«Враховуючи наведене, зазначимо, що це дало змогу зменшити навантаження на бізнес в цей складний час та спрямувати зекономлені кошти на виплату зарплати працівникам і на розвиток підприємництва», — зазначив директор департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства ЛОВА Богдан Кейван.

Нагадаємо, що за вересень< така економія склала понад 2 млн грн.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації