Студенти Національного лісотехнічного університету України ознайомились з роботою Львівської ОВА

Стажування Молоді 2

Про специфіку роботи державних службовців їм розповіли керівники декількох структурних підрозділів.

Сьогодні, 26 травня, Львівську ОВА відвідали студенти, які навчаються на кафедрі публічного управління та адміністрування Національного лісотехнічного університету України. Про реалії державної служби їм розповіли керівники декількох структурних підрозділів.

Так, заступник керівника апарату адміністрації Оксана Томашук презентувала проєкт «Академія перших можливостей», ознайомила з головними аспектами державної служби та поділилася своїм досвідом роботи в обласній адміністрації. 

Степан Куйбіда, директор департаменту економічної політики, розповів про об’єм роботи його департаменту у таблицях, презентував аналітичний портал і зацікавив розповіддю про СМАРТ-спеціалізації та львівську агломерацію. 

Начальник управління з питань цифрового розвитку Максим Столярчук звернув увагу на майбутнє цифрових технологій, наголосив на правильності використання Chat GPT та показав результати роботи їх команди за період 2022-2023 років.

Нагадуємо, що за ініціативи очільника Львівської ОВА Максима Козицького діє проєкт «Академія перших можливостей», в межах якого кожна молода людина у віці 18-35 років може пройти стажування у адміністрації.

Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації