Стрияни вшанували пам’ять жертв Голодоморів — Новини Стрий

У Храмі Всіх Святих Українського Народу м. Стрия відбулося вшанування 90-х роковин пам’яті жертв Голодомору 1932-33 років. 

Організатором дійства була Стрийська РВА. Захід проходив в межах просвітницько – духовного проєкту «Крихта хліба і Свіча пам’яті». 

На початку поминального заходу, в пам’ять безвинно убієнних голодом—заморених мільйонів душ українського народу відбулося Богослужіння. 

Сектор культури Стрийської РВА разом із відділом освіти, охорони здоров’я та спорту організували обряд ділення чорного хліба з медом. 

“Хліб – символізує минуле, а мед — сьогодення: свідчення того, що ми молитовно і духовно єднаємося з тими стражданнями, які пережив і до нині переживає український народ.” – йдеться у повідомлення Стрийської РВА.

Жолобне дійство супроводжувала духовна музика у виконанні Народного аматорського академічного хору «Академія» викладачів ДШМ с.Лисятичі. 

Наприкінці поминального чину працівники Стрийської РВА запалили свічки пам’яті та передали вогонь-спомин учасникам, які прийшли вшанувати пам’ять жертв Голодомору.

Фото: Стрийська РВА

Автор: Оля Новак

Джерело