Стрияни приймали шаховий турнір, присвячений Дню Незалежності України — Новини Стрий

Шаховий турнір до Дня незалежності України відбувся 21 серпня у Стрийській школі №6.

Крім шахістів зі Стрия та нашого району, у змаганнях взяли участь спортсмени з Одеси, Львова, Старокостянтинова, Дрогобича, Миколаєва, Нового Роздолу, Трускавця – загалом 62 учасники. Серед них були міжнародні майстри,  майстри спорту України та  кандидати у майстри спорту.

За результатами змагань, стрияни поступилися першими місцями, проте Дмитро Білецький здобув ІІІ,  Юрій Ганусяк ІV, а Святослав Волощук V. Також хороший результат показали наші юнаки Олег Кушней (у категорії до 14 років), посівши III  місце , та Ярослав Кісіль ( у категорії до 12 років) здобув срібло. Серед дівчат (до 10 років ) третю сходинку посіла стриянка Софія Стасів.

Стрияни не розслабляються і вже готуються приймати наступний Турнір 28 серпня. Це буде Чемпіонат Стрия з блискавичних шахів, присвячений Дню міста.