Стартував прийом документів для участі в обласному конкурсі «Молодий тренер року»

Роман Хім'як, Максим Козицький

Претенденти на премію можуть подати документи до 24 листопада.

Управління молоді та спорту Львівської ОВА оголошує про старт прийому документів на обласний конкурс «Молодий тренер року».

«Конкурс «Молодий тренер року» спрямований на виявлення та підтримку обдарованої молоді, яка обрала нелегку, але таку необхідну професію тренера. Ми прагнемо заохотити молодих фахівців до самовдосконалення та досягнення нових успіхів у підготовці спортсменів. Адже саме від професіоналізму та відданості тренерів залежить майбутнє українського спорту. Податись на конкурс можуть як тренери обласних спортивних закладів, так і спортивних шкіл громад», — зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як.

Учасниками конкурсу можуть стати молоді тренери закладів фізичної культури і спорту Львівщини віком від 18 до 35 років. Учасники повинні працювати за основним місцем роботи на посаді тренера у закладах фізичної культури і спорту не менше ніж на 0,75 ставки. Стаж роботи учасників на посаді тренера-викладача має становити не менше 2 років.

Як зазначає Роман Хім’як, цьогоріч планують обрати близько півсотні переможців конкурсу. Кожен переможець конкурсу отримає одноразову грошову винагороду у розмірі 36 000 гривень. З зазначеної суми буде утримано податки та обов’язкові платежі відповідно до чинного законодавства.

Для участі в конкурсі необхідно подати такі документи:

  • заяву тренера на участь у конкурсі згідно з додатком 1 до Положення

    Прес-служба Лівівської обласної військової адміністрації