Спортсмени з Борислава вибороли призові місця на представницькому турнірі у Львові —

Борислав ДозвілляСпорт Львівська область Новини  Спортсмени з Борислава вибороли призові місця на представницькому турнірі у Львові Борислав, Дрогобиччина, Новини Дрогобиччини

15-16 жовтня у Львові відбувся відкритий представницький турнір з класичного та екіпірувального жиму лежачи. В турнірі змагалися понад 150 спортсменів з 11 областей України. Команда Львівської області стала переможцем в командній першості.

У складі збірної команди області боролися спортсмени з Борислава і всі вони показали виский результат!

Так, за підсумками турніру перше місце в змаганнях з екіпірувального жиму у ваговій категорії 120 кг з результатом 262.5 кг посів Іван Селецький. Третє місце з результатом 137. 5 кг виборов вихованець бориславського відділення КДЮСШ ім. Кутенка Назар Багрій. Також третю сходинку посів вихованець та тренер Бориславської дитячо-юнацької спортивної школи Андрій Журавчак. З результатом 175 кг бориславець поступився чемпіонові світу Іванові Чупринко та спортсмену з Вінниці Володимиру Добриднюку.

Також брав участь у змаганнях тренер спортсменів Юрій Слесаренко. З результатом 152.5 кг він посів 2 місце серед ветеранів та 8 місце серед чоловіків.

Вітаємо призерів з досягненнями, а збірну області — з перемогою! Сили й наполегливості вам у подальших чемпіонатах!