Спортсмени Львівщини здобули три нагороди на чемпіонаті України з вільної боротьби

Чемпіонат України з вільної боротьби, 2023 (5)

У підсумку збірна команда Львівської області посіла третє загально командне місце серед чоловіків.

Сьогодні, 12 травня, на Навчально-спортивній базі літніх видів спору Міноборони у Львові МОУ відбулися фінальні сутички за звання чемпіона України з боротьби вільної серед чоловіків та володаря Кубку України з боротьби греко-римської.

Спортсмени з Львівщини у фіналі чемпіонату України з боротьби вільної серед чоловіків здобули три нагороди:

1 місце у ваговій категорії до 125 кг — Ідзінський Юрій, представник комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» ЛОО ФСТ «Динамо». Тренери — Глібенко Віктор, Проців Роман;

1 місце у ваговій категорії до 79 кг — Доманицький Олексій, представник обласної Школи вищої спортивної майстерності,  тренери — Семенів Богдан, Дух Ігор.

2 місце у ваговій категорії до 74 кг — Гудима Тимур, представник комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Атлет» ЛОО ФСТ «Динамо». Тренер — Мельник Олексій

Упродовж двох днів 317 чоловіків з 23 областей, боролися у двох видах боротьби.

Сьогоднішні фінальні сутички відвідали заступники начальника Львівської ОВА Андрій Годик та Юрій Бучко.

Нагадаємо, напередодні, 10 травня,  вже відбулися змагання з боротьби вільної серед жінок. За звання чемпіонки України боролися 84 спортсменки з 16 областей. За результатами змагань збірна команда Львівської області серед жінок посіла перше загально командне місце