Щоб не трапилось біди: рятувальники Стрийщини нагадали настоятелям храмів правила пожежної безпеки — Новини Стрий

За останні 5 років, а саме з 2018 року по 2023 року на території Стрийського району зареєстровано 3 пожежі, що виникли в культових спорудах. 

Про це повідомив начальник Стрийського РУ ГУ ДСНС Україниу Львівській області Андрій П’ясецький.

Сума завданих прямих збитків від пожеж склала 1 млн. 122 тис. 900 грн, побічних – 2 млн. 931 тис. 600 грн.

Відтак протягом останніх тижнів рятувальники Стрийщини організували проведення відповідних інструктажів з настоятелями та служителями храмів і Домів молитви щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки під час підготовки та проведення святкувань одного з найсвітліших релігійних свят – Різдво Христового.

“Особливостями пожежної небезпеки культових споруд є те, що в них використовується відкритий вогонь: свічки, факели, світильники. Крім цього, старі культові споруди переважно зведені з використанням дерев’яних матеріалів. Пожежі, що виникають у таких спорудах, є резонансними, завдають як матеріальних, так і великих моральних збитків державі та суспільству.” – йдеться в повідомленні.

Мешканців Стрийщини закликають також під час святкового періоду пам’ятати правила пожежної безпеки. “Шановні мешканці району! Щоб Різдвяні свята принесли лише радість, дотримуйтеся елементарних правим пожежної безпеки. Лише спільними зусиллями ми недопустимо виникнення надзвичайних подій та ситуацій під час святкування, адже запобігти біді завжди легше, ніж потім ліквідовувати її наслідки.” – зазначив начальник Стрийського РУ ГУ ДСНС Україниу Львівській області Андрій П’ясецький.

Джерело