Що буде з дорогою Червоноград — Рава-Руська.Днями у Львівській обласній військовій адміністрації відбулася нарада під головуванням заступника очільника Львівської ОВА Юрія Бучка в якій взяли участь голова Белзької міської ради Оксана Береза, перший заступник голови Тарас Стародуб, голова Червоноградської РВА Андрій Дяченко, представники польської фірми «Дрогбуд» та начальник служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.


Головним питанням порядку денного був ремонт дороги Т14-04 Червоноград-Белз-Рава-Руська. Представники фірми «Дрогбуд» та служби автомобільних доріг заявили, що в Жешуві Республіка Польща відбулось засідання Українсько-Польської міжурядової комісії, в якому взяла участь міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, де було погоджено додаткове фінансування ремонту дороги Т14-04.


Голова Белзької ТГ Оксана Береза наголосила учасникам наради про соціальну напругу серед населення спричинену аварійністю даного відрізку дороги:


«Катастрофічний стан дорожнього покриття на відрізку Жужеляни-Белз в скорому часі може стати причиною зупинки громадського транспорту, нездатності службам екстреної допомоги надати вчасні послуги громадянам та ставить під загрозу безпечне перевезення учнів автобусами «Школярик». Якщо в найкоротші терміни не буде усунуто аварійність на даній ділянці дороги, це може спричинити неконтрольовані масові протести серед населення».


У свою чергу заступник голови Львівської ОВА Юрій Бучко заявив, і з цим твердженням погодились представники автодору та «Дрогбуду», що даний відрізок дороги повинен бути зроблений до кінця поточного року.


Представники фірми «Дрогбуд» цього ж дня відправилися до Києва, де мають провести ряд зустрічей в Кабінеті Міністрів України, щодо погодження фінансування для продовження робіт на ділянці дороги Червоноград-Белз-Рава-Руська. Учасники сьогоднішньої наради у Львівській ОВА домовилися провести повторну зустріч через 3-4 дні, де польський підрядник має повідомити про результати поїздки до Києва, після чого будуть прийняті рішення щодо подальших ремонтних робіт на дорозі Т14-04.


Белзька міська рада