Сергій Притула поспілкувався з стипендіатами програми “Моя перша стипендія” БО “Фонд Карпінських” у Стрию — Новини Стрий

Про війну, волонтерство, емоційне вигорання. Це тільки невеличка частина тих тем, які обговорював найвідоміший волонтер України Сергій Притула з учасниками програми “Моя перша стипендія” від БО “Фонд Карпінських”.

У івент-холі ресторану Золото Карпат зібралося 130 підлітків. Стипендіати мали змогу задати питання Сергію Притулі, і на всі почули відповідь.

Говорили про війну та волонтерство. Піднімалося мовне питання і тема декомунізації. Велася мова про лідерство і те, як стати успішним.  Загалом, розмовляли про те, що турбує підлітків.

Стипендіати також організував збір коштів. Підліткам вдалось зібрати 8050 грн. А Шепітчак Уляна виставила на аукціон свою картину і передала 2600 грн. Фонд Карпінських подвоїв цю суму, тож ще вчора перевели 21700 грн Фонду Притули. 

Сергій Притула зауважив, що сьогодні підростає інакше, значно мудріше і зріліше покоління. Це діти, які змушені були швидко подорослішати.

Фото: Брати Хома

Автор: Оля Новак