Секрети кар’єрного росту

Одна з переваг роботи у великих кампаніях — можливість кар'єрного росту. Однак і в маленьких фірмах можна досягти успіху. Важливо знати кілька секретів, які допоможуть просунутися по кар'єрних сходах, інформує gazetapo.lviv.ua.

Поводитися як бос

Впевненість — половина успіху. Дайте зрозуміти колегам і вашому начальнику, що ви можете самостійно приймати рішення і відповідати за свої слова, що вас не потрібно весь час торсати для досягнення результату, і ви самі можете контролювати робочий процес. Якщо ви поводитеся як бос, то скоро їм станете, це закон Всесвіту. Головне, не переплутати впевненість з нахабством, ну і не забувати наполегливо працювати.

Знайдіть ментора

Нехай серед керівництва з'явиться людина, яка буде зацікавлена вами як працівником і захоче якщо не просувати вас, то всіляко супроводжувати вашому кар'єрному зростанню. Безумовно, для цього потрібно не просто подружитися з впливовою колегою, а й зарекомендувати себе як професіонал, який не просто гідний підвищення, але і може принести відчутну користь самій фірмі.

Припиніть весь час вибачатися

Начальники не вибачаються. Це аксіома. Не вибачаються вони, до речі, тому що завжди роблять все бездоганно (або, у всякому разі, удають).

Не витрачайте час на заздрість і ненависть

Завжди будуть ті, хто успішніше і при цьому молодше за вас. Не варто витрачати свій час на негативні емоції або вчинки стосовно них. Отруює це виключно вас: "вороги" будуть йти вперед, а ви лише злитися і сидіти на місці.

Немає такого слова "не можу"

Ви або хочете це зробити, або ж ні. Інших варіантів не буває. Якщо ви говорите, що не можете виконати завдання, просто знайте, в вас говорить лінь.

Оцінюйте свої перемоги

Зуміли перевиконати графік роботи? Зробили щось, що від вас ніхто не очікував? Похваліть себе, ви це заслужили. Якщо, звичайно, заслужили. Не приписуйте собі чужих заслуг і тих, в яких ви брали мінімальну участь. Це захистить вас від манії величі, а значить не торкнеться продуктивності.

Вибирайте сферу що розвивається

Ідіть в ту галузь, де буде можливість проявити себе і рухатися вперед, а не в сферу без зрозумілих для вас перспектив і майбутнього. Ви повинні чітко уявляти, що і як можете домогтися.

Джерело