Так часто трапляється. Не все те, що ми вважаємо супер-корисним і обов'язковим, насправді виявляється таким. Можливо, це навіть може бути шкідливим. Наприклад, така ситуація відбувається з деякими гігієнічними звичками, які ми насправді дарма виконуємо. Давайте розглянемо їх сьогодні, інформує Ukr.Media.
Довго чистити зуби
Насправді не обов'язково чистити зуби довше за 3 хвилини. Це той випадок, коли важлива не кількість, а якість. Орудувати щіткою потрібно зверху вниз на внутрішній та передній поверхні зубів. Агресивні горизонтальні рухи лише травмують емаль зуба.
Часто мити голову
Ще одна невірна порада. Найчастіше засоби для догляду за волоссям та шампуні у нас не кращої якості. При частому використанні вони лише шкодять шкірі голови та загальному здоров'ю волосся. Деякі лікарі взагалі рекомендують мити голову 2 рази на тиждень, проте тут все індивідуально під кожен тип волосся. Більше 5 разів на тиждень не рекомендується.
Часто мити руки
Так, мити руки звичайно ж необхідно, однак у всьому потрібно знати міру. Не варто змушувати дитину мити руки кожні дві-три години. Нинішні діти виховуються у стані так званої "бульбашки". Організму дитини необхідне навантаження, щоб сформувати міцну імунну систему. Дозвольте йому зміцніти, подолати пару-трійку болячок. Змиваючи бактерії з її рук щогодини, ви просто не даєте шансу на хороший імунітет.
Використовувати ополіскувачі рота
Як стверджує багато стоматологів, мікрофлора рота не потребує зайвої дезінфекції. Досить буде чистити зуби двічі на день.
Чистити вуха вушними паличками
При чищенні вух паличкою існує великий шанс пошкодити барабанну перетинку. Щоб вуха залишалися чистими, достатньо мильним пальцем промити вушну раковину. Сірка — природний секрет організму, тому часто її вичищати не варто.
Залиште відповідь