Адвокати з розлучень розкрили ідіотські історії, після яких будь-який шлюб здасться ідеальним

Розлучення — процес жахливий в будь-якому випадку. Ну а якщо хтось із пари не відрізняється адекватністю, розбірки можуть перетворитися на справжній цирк, інформує Ukr.Media.

Шантаж дітьми

"У мене був клієнт, якого дружина хотіла вигнати з дому. Я сказав йому не з'їжджати, а просто перебратися на час в іншу спальню, тому що, як тільки він поїде, шанси повернутися будуть вкрай малі.

Тоді він написав дружині і сказав, що залишається вдома. Вона передзвонила і ясно дала зрозуміти, що такий варіант її не влаштовує. Почала погрожувати, що, якщо він не збере речі найближчим часом, вона почне зганяти злість на спільних дітях і щоразу буде нагадувати їм, що в цьому винен татусь, який не захотів їхати".

Він склеїв мої простирадла!

"Одна пара розлучалася, і чоловік зібрався їхати з дому. Наступного ранку дівчина пішла на роботу, а коли повернулася, її без п'яти хвилин колишній чоловік був знову вдома. Нічого дивного. Він збирав свої речі. Але ось чого вона не очікувала, так це того, що "ненаглядний" склеїть всі її речі суперклеєм. Пульт від телевізора — до столу, телефон — до бази, диванні подушки — до дивана, а пилосос — до килима. Вона подзвонила в поліцію і повідомила про матеріальний збиток. Поліцейські пройшлися з нею по будинку, документуючи десятки предметів, приклеєних до різних речей. А тоді вона ще кілька днів дзвонила їм, просячи внести в протокол нові випадки: "мої прихватки приклеєні до стіни", "він склеїв всі простирадла між собою!".

Руйнування сімейного гніздечка

"У мене є така історія! Дружина тижнями не з'являлася вдома. А тоді вона все-таки дочекалася, коли її чоловік поїде у відрядження, заявилася, відкрила всі крани, заткнула каналізацію, вимкнула опалення і пішла. На вулиці було 23 градуси морозу. Коли він повернувся через п'ять днів, будівля була зруйнована. Через замерзлу воду розколовся навіть фундамент!".

Котяча артилерія

"Я пам'ятаю одне жахливе розлучення, яке спочатку було просто кошмаром, але все вийшло на новий рівень через рік, коли дівчина почала зустрічатися з якимось хлопцем, у якого була алергія на кішок.

Її колишній, коли діти були у нього, купив кішку. Але в орендованій квартирі чоловіка проживати з тваринами було не можна, тому він відправив дітей назад разом з новим вихованцем і всіма його речами. Очевидно, мама злиться, адже вона взагалі не хотіла кота, та й у її бойфренда алергія. Телефонує нам, питаючи, що робити, тому що діти кричать, кажучи, що вона не може позбутися їх нового "братика". Її колишній сказав дітям: "якщо мама любить вас, вона дозволить залишити кішку".

Дороге вбивство

"Без п'яти хвилин колишній чоловік залишив улюблених рибок своєї дружини помирати на порозі будинку. Судячи з усього, вартість цих риб (їх було всього шість) перевищувала 100 тисяч доларів. За словами адвоката жінки, вона була настільки засмучена, що не могла бути присутньою на суді. Таке могло статися тільки в Лос-Анджелесі".

Джерело