Рукоборці зі Східницької громади вибороли 21 медаль на Кубку Лева —

Новини Дрогобицький район Східниця  Рукоборці зі Східницької громади вибороли 21 медаль на Кубку Лева

9 червня 2024 року в місті Львів відбувся Всеукраїнський турнір з армрестлінгу на підтримку сил оборони України “КУБОК ЛЕВА”. Цей спортивний захід зібрав найсильніших рукоборців з усієї країни, які змагалися не тільки за медалі, але й за можливість допомогти українським воїнам.

Наші спортсмени показали високий рівень майстерності, здобувши загалом 21 медаль, з яких 7 золотих, 6 срібних та 8 бронзових.

• Крук Роман (права та ліва рука)
  • Трускавецька Софія (ліва та права рука)
  • Пігур Іван (ліва та права рука)
  • Німас Христина (права рука)
  • Панів Максим (ліва та права рука)

Окрім спортивних досягнень, захід мав і благодійну мету. Під час турніру було зібрано 150 тисяч гривень, які підуть на потреби Збройних Сил України. Це значний внесок у підтримку наших захисників, які щодня боронять нашу країну.

Визнання та нагороди

За результатами попереднього чемпіонату, нашим спортсменам було вручено звання кандидатів у майстри спорту України.

Відзнаки отримали:

• Ридель Максим

• Биців Надія

• Фецяк Іванна

Усі спортсмени висловлюють глибоку вдячність Збройним Силам України за можливість брати участь у змаганнях та прославляти нашу країну на спортивних аренах. Слава Україні! Героям слава!