Росія використає атаку дронів на Кремль для скасування параду — ISW

Червона площа

Москва шукає приводу для скасування параду, щоб приховати деградацію російських збройних сил, вважають у ISW.

Влада РФ ймовірно використає удар дронів по Кремлю, щоб скасувати паради на честь 9 травня. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивченні війни (ISW) за четвер, 4 травня.

Так, російські джерела вже повідомили, що паради до 9 травня було скасовано у 21 місті Росії та окупованому Криму або без офіційного обґрунтування, або з посиланням на міркування безпеки.

На думку аналітиків ISW, Кремль, ймовірно, сподівається скасувати паради до 9 травня в інших містах, щоб приховати деградацію російських збройних сил, бо такі події зазвичай демонструють передову російську військову техніку, більша частина якої або використовується в Україні, або була знищена за 14 місяців боїв.

Кремль також, ймовірно, сподівається заборонити проведення парадів через побоювання, що святкування можуть стати потенційним джерелом негативної реакції всередині країни на велику кількість російських втрат в Україні.

Нагадаємо, в ISW вважають, що РФ сама влаштувала «напад» на Кремль, щоб посилити увагу населення до війни та створити умови для ширшої мобілізації суспільства.

Розвідка США прокоментувала атаку дронів на Кремль

Джерело