Росія обстріляла ракетами Стрийський та Самбірський райони Львівщини

1 червня близько 23:00 росія обстріляла крилатими ракетами Стрийський та Самбірський райони.

Ракети пошкодили залізничне полотно, п'ятеро людей були поранені. Як повідомив очільник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький, ракети ворог запустив з боку Чорного моря.

“Влучили чотири крилаті ракети ворога. Їх запускали з акваторії Чорного моря. Об‘єкти залізниці суттєво пошкоджені. Багато поїздів затримуються. Фахівці «Львівської залізниці» спільно з вибухотехніками працюють над відновленням сполучення”, — зазначив Максим Козицький.

Є п’ятеро поранених: троє – в Стрийському районі та двоє – у Самбірському. Чотири людини у стані середньої важкості. Вони в лікарнях області. Одна – має легкі поранення, її не госпіталізовували. Загиблих, на щастя, нема.

За інформацією “Укрзалізниці”, 2 червня протягом дня до станції Стрий обмежать маршрути декількох приміських поїздів:

    № 6155 Львів — Лавочне     № 6187 Львів — Мукачево     № 6189 Львів — Лавочне – Чоп (у зворотному напрямку — до ст. Лавочне)     Потяг № 829/830 Львів — Ужгород — Львів 02.06 не курсуватиме.

Частина потягів затримуються, зокрема, ті, які курсують до Ужгорода, Трускавця, Рахова.

“Ситуація повністю контрольована, небезпеки для пасажирів та руху поїздів немає, наслідки пошкоджень ліквідовуються”, — повідомляють в Укрзалізниці. Також залізниця з партнерами вже організовують безкоштовне гаряче харчування на великих станціях для пасажирів поїздів із найбільшими затримками.

Джерело