Роман Рибак з Трускавця здобув срібло на міжобласному турнірі з вільної боротьби —

ДозвілляСпорт Новини Трускавець  Роман Рибак з Трускавця здобув срібло на міжобласному турнірі з вільної боротьби

25 травня 2024 р. у м. Соснівка Червоноградського району Львівської області проводився Відкритий чемпіонат СДЮШОР «СПАРТАКІВЕЦЬ» з вільної боротьби пам’яті ЗТУ Л. Абрамова серед юнаків та дівчат.

В змаганнях взяли участь 102 учасників з 16 команд Львівської, Рівненської, та Волинської областей України.

Трускавець представляли вихованці відділення вільної боротьби дитячо-юнацького спортивного клубу «СПОРТОВЕЦЬ».

Друге місце, срібну медаль та грошову премію у розмірі 1000 грн виборов Роман Рибак.

Ще один вихованець “Спортовця” Лисейко Едуард виборов 4 місце серед 12 учасників у своїй ваговій категорії (тренер ДЮСК – Семен Гардій).