Rheinmetall виробить 100 тисяч мін для ЗСУ

Фото: Getty Images Rheinmetall масово виробляє техніку і боєприпаси для ЗСУ

Поставки боєприпасів мають розпочатися найближчим часом і тривати протягом наступних двох років.

Концерн Rheinmetall отримав замовлення від уряду Німеччини на постачання близько 100 тисяч боєприпасів до 120-мм мінометів для Україн. Про це повідомила пресслужба концерну у середу, 8 серпня.

«Замовлення вартістю близько тризначного діапазону мільйонів євро, є частиною нещодавнього пакета військової допомоги в розмірі 400 млн євро для українських Збройних сил», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що поставки мають розпочатися найближчим часом і тривати протягом наступних двох років.

Rheinmetall  також повідомив, що завдяки нещодавньому придбанню іспанського виробника боєприпасів Expal концерн «ще більше посилив свій і без того великий досвід у сфері вогневої підтримки піхоти».

«Асортимент продукції групи включає повний спектр мінометних боєприпасів калібру 120, 81 і 60 мм. Їх доповнюють системи управління вогнем і мінометні системи, такі як 120-мм міномет Ragnarök та інноваційна 60-мм мінометна система RSG60», – зазначили у Rheinmetal.

Раніше стало відомо, що Україна отримає від Rheinmetall 150 тисяч снарядів. Декілька десятків тисяч снарядів планується доставити вже у поточоному році.

Джерело