РФ офіційно звинуватила Великобританію в атаці на Севастополь

МЗС РФ висловило послу Великобританії в Москві «рішучий протест»

Послу Великобританії в Москві Деборі Броннерт МЗС Росії висловило «рішучий протест» у зв’язку з нібито причетністю Лондона до атаки.

МЗС Росії у четвер, 3 листопада, викликало посла Великобританії в Москві Дебору Броннерт, якій висловили «рішучий протест» у зв’язку з нібито причетністю Лондона до атаки на окупований Севастополь. Про це йдеться у заяві МЗС РФ.

Як зазначили росіяни, вони висловили «протест через активну участь британських військових фахівців у підготовці та постачанні підрозділів українських військ, зокрема з метою проведення диверсійних операцій на морі».

«У разі продовження таких актів агресії, що загрожують прямим залученням до конфлікту, вся відповідальність за їхні згубні наслідки та зростання напруженості у відносинах між нашими державами повністю лежатиме на британській стороні», — заявили в міністерстві агресора.

Водночас Москва не надала конкретних доказів для підтвердження своїх заяв. Як зазначили в МЗС Росії, вони, мовляв, мають інформацію, що Військово-морські сили Великобританії «передали українській стороні певну кількість» безпілотних апаратів.

Нагадаємо, 29 жовтня окупаційна влада заявила про атаку безпілотників в акваторії Севастопольської бухти. У міноборони РФ звинуватили в атаці Україну та Великобританію. Окупанти заявили, що нібито «знищили всі повітряні цілі».

Джерело