Психологиня Бориславського ЗЗСО №4 Віра Старовойтова посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі авторських програм —

Борислав Новини Освіта  Психологиня Бориславського ЗЗСО №4 Віра Старовойтова посіла ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі авторських програм

Практична психологиня закладу загальної середньої освіти №4 імені С. Коваліва Бориславської громади Віра Старовойтова посіла II місце у Всеукраїнському конкурсі авторських програм практичних психологів. Про це повідомляє Бориславська міська рада.

Відбіркові етапи Всеукраїнського конкурсу авторських програм практичних психологів і соціальних педагогів «Нові технології у новій школі» проходили з 20 грудня 2022 року по 30 січня 2023 року. Віра Старовойтова стала єдиною представницею від Дрогобиччини. На конкурсі вона представила авторську програму «Казкотерапія як інтегрований напрямок профілактики страхів і тривожності в дітей».

Загалом на конкурсі було представлено 10 програм практичних психологів та 2 програми соціальних педагогів, які зорієнтовані на формування навичок стійкості до стресу, психосоціальної допомоги особі, що пережила психотравмувальні події; профілактиці булінгу, насильства в освітньому середовищі; навчання спілкування та навичок асертивності, подолання тривожності та страхів.

Вітаємо з перемогою та бажаємо натхнення для подальших успіхів!

Джерело