Працювали за їжу та проживання в бараці – на Стрийщині фермер понад рік експлуатував переселенців —

Львівська область Новини  Працювали за їжу та проживання в бараці – на Стрийщині фермер понад рік експлуатував переселенців

Понад рік 43-річний мешканець Стрийського району не оплачував роботу працівників, а лише забезпечив їх місцем для проживання з неналежними умовами та періодично – продуктами. Про це повідомили у Поліції Львівської області.

На оперативну лінію 102 за допомогою звернувся 47-річний чоловік, який тимчасово проживає у Львівській області. За словами заявника, він та його цивільна дружина є переселенцями, і з вересня 2022 року проживають та працюють на одній із ферм, розташованих у Стрийському районі.

Вербуючи на роботу, господар ферми обіцяв заявнику та його дружині створити належні умови для проживання та забезпечити оплату праці. Проте роботодавець своїх обіцянок не виконав та за роботу працівникам не платив, а лише надав їм місце для проживання з неналежними умовами та періодично забезпечував харчі.

Слідчі відділу розслідування злочинів у сфері господарської та службової діяльності слідчого управління поліції Львівщини, за процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури, повідомили господарю ферми про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.149 (Торгівля людьми) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Досудове розслідування триває. Фото поліції

Джерело